Jdi na obsah Jdi na menu
 


Týden v Novohradských horách

27. 8. 2007

                      Týden v Novohradských horách

Začátkem srpna jsme s paničkou vyrazili ke známím na chatu do Novohradských hor, kde jsme byli už minulí rok, ale já vím, že panička tam jezdila ještě předtím, než měla mě.

Samozřejmě jsem tam měla taky kamaráda a to pudlíka Jeryho a tak jsme se sešli, zas v plný sestavě. A sranda mohla začít :)). No co ktomu dodat plná chata lidí + dva malí blázniví pejci :)). No co dva, přijela k nám návštěva a už jsme tam byly tři já, Jerry a Ťapka. No prostě parááda :)).

A tak jsem od rána do večera pořád byla někde venku, buď na velký zahradě, nebo na procházkách blízko chaty. Chata se nachází v krásném prostředí blízko lesa, všude kolem jsou louky a pastviny a blízko chaty taky teče potůček. No a tak jseme všichni společně hledali myšáky na loukách, to bylo úúplně supéér. Taky jsme spaničkou chodili každý den ke koníkám, kde panička trávila hoodně času, až moc na můj vkus a tak jsme ji to vždycky dala hlasitě najevo. Ale paničce to bylo jedno a pořád si je hladila a taky se s nima fotila...ccc.

Taky jsme se vydali na výlet na Dobrou Vodu, kde jsme byly i minulej rok. Na výlety, tak na ty chodim stráášně mooc ráda. A tenhle byl fajn. Věčinu cesty jsme šli lesem, pak chvili kolem silnice a byly jsme u cíle. A to v restauraci „Na Vyhlídce“ , kam jsme šli zahnat žízeň :D .

Taky jsem jela spolu s lidičkama na kolech, já samozřejmě běžela u kola :) do vesnice do Horní Stropnice na nákup a tam jse mi taky moc líbilo.

No zkrátka byl to skvělý výkend a já jsem si ho užila do sytosti :)).

Obrazek

Vykland- k němu jsme chodili každej večer- kráásnej výhled na krajinu

Obrazek

Přetahovaní o uzel s paničkou

Obrazek

A taky aportovani na zahradě

Obrazek

A kámoš Jerry