Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pobyt na naší chatičce

16. 8. 2007

                 Pobyt na naší chatě aneb jde se na houby :))

Na konci července, jsme jeli s paničkou a se staršíma páníčkama, na naší chatičku, která se nachází blízko Českého Krumlova. A jak jinak už jsem se mooc těšila, jak budu od rána do večera lítat na zahradě. S paničkou jsme  taky trénovali Dogdancing a taky jsem pilovala nošení míčků :)).

Obrazek

No jo modelka :))

Jeden den co jsme tam byli, páníčci stávali podezřele brzo. Tak jsem si říkala, že by jsme už jeli domů? Ale pak jsem slyšela něco o tom, že říkají, že pojedem na houby.

Hm co to je? No to je vcelku jedno, hlavně když bude sranda :)). A taky byla! Páníček zastavil a my jsme vystoupili a šli do lesa. Tak to je paráda, tady už jsem jednou byla. Hm a prohnala jsem jeden ušatej oběd, tak že bych si to zopákla? No a taky že jo, zas jeden ušatej oběd :)). A tak jsem letěla jako šipka, abych ho dohnala. V dálce jsem slyšela, jak na mě panička volá, ale to už jsem vůbec nevnímala a běžela jsem za kořistí. Ale pak mi zmizel a já jsem zas mastila za paničkou, která byla ráda, že mě vidí, ale na druhou stranu byla i našvaná. No kdo se v ní má vyznat :)). No co Vám budu povídat ty houby to je prostě paráda :)). Panička mě prej vůbec nepoznávala, jak jsem byla splašená a lítala jsem jako blázen :)).

Už se mooc těšim, až zas vyrazíme do lesa na houby, páč to nejsou takový lesy, jako ty u nás doma. Tyhle jsou prostě božííí :)).

Obrazek